Sausio 12 d. edukacinę pamoką „Lietuvos laisvei – 35“ vedė Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centro Skapiškio padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Vilma Tumonienė.
Edukatorė suprantamai ir įdomiai pristatė veiklą, primindama vaikams Lietuvos simboliką, kiekvienos spalvos reikšmę Lietuvos trispalvėje vėliavoje ir jų svarbą mūsų šalies istorijoje. Mokiniai nėrė trispalves apyrankes, skirtas Lietuvos laisvės 35-mečiui paminėti. Pamokos metu buvo padrąsintas kiekvienas vaikas, padėta įgyvendinti kūrybinė idėja. Veikla ne tik praplėtė mokinių žinias apie Lietuvos laisvę, bet ir suteikė daug teigiamų emocijų bei pasididžiavimo savo šalimi jausmą.
Sausio 13 d. mokiniai, lydimi savo mokytojų, dalyvavo Laisvės gynėjų dienos bendruomenių telkimosi akcijoje „35 Laisvės Laužai“ Kupiškyje. Renginio metu visi susibūrė ir bendravo prie simbolinio laužo, klausėsi prisiminimų apie 1991-ųjų sausio įvykius, dainavo patriotines dainas. Šis prasmingas renginys paskatino vaikus mylėti Lietuvą ir suprasti laisvės svarbą.
Mokytoja Renata Zabulienė