Pradžia

Įrašai

Vėl dalyvavome akcijoje „Parama gyvūnų globos namams“

Gyv00    Kasmet spalio mėnesį minint pasaulinę gyvūnų  dieną, vis garsiau per televiziją prabyla globos įstaigos, primindamos apie nuolat naujų namų laukiančių keturkojų perpildytus narvus

ir skatindamos aukoti maistą ir būtiniausias priemones. Jau tradicine tapusią labdaros akciją šiais mokslo metais spalio mėnesį organizavo mokinių taryba. Jos metu mokiniai, mokytojai ir mokyklos darbuotojai buvo kviečiami aukoti maistą, kačių kraiką, paklotus beglobiams gyvūnams.

  Akcijos metu 7-8 klasių mokiniai, mokytojai ir mokyklos darbuotojai paaukojo 34,885 kg maisto šuniukams ir kačiukams, taip pat kraiko katėms, paklotų, šiukšlių maišų, guminių pirštinių, šluosčių, popierinių rankšluosčių. Spalio 23 d., po pamokų, surinktas maistas ir kitos priemonės buvo nuvežtos į Panevėžio gyvūnų globos namus. Apžiūrėti beglobių gyvūnų važiavo 7-8 klasių mokiniai su auklėtojomis S. Bakaniene ir A. Liudvinavičiene.  Išvyką praturtinome „Protmūšiu“ autobusiuke, pramogomis „Babilone“, taip pat  žiūrėdami kino filmą „Moterys meluoja geriau. Robertėlis: antroji banga“ „Apollo“ kino teatre. Namo grįžome pilni įspūdžių ir emocijų.

Mokytoja Skaistė Bakanienė

Gyv01

Gyv02

Gyv03

Gyv04

Gyv05