Pradžia

Įrašai

Sportininkai Drakono metus sutinka pergalėmis

Futbolininkai    Sakoma, kad viščiukus reikia skaičiuoti rudenį, tačiau mūsų mokyklos jaunieji sportininkai, išnaudodami žiemos vėlavimą, šią taisyklę paneigė. Jie savo taurių ir medalių kolekciją papildė prieš Naujųjų metų pradžią.

    Gimę 1994 m. ir jaunesni sportininkai rajono atvirose lauko futbolo lygos pirmenybėse , kurios prasidėjo dar pavasarį (apie tai jau rašėme) ir finišavo šį mėnesį, užėmė pirmąją vietą. Lygos sezono uždarymo proga gruodžio 9 dieną Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje vyko salės futbolo varžybos sporto centro taurei laimėti. Ir čia mūsų mokyklos jaunieji futbolininkai neturėjo sau lygių. Taigi į mokyklą jie parvežė net dvi taures.

    Lapkričio 30 dieną toje pačioje sporto salėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajoninės futbolo varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė penktokai Gabrielius Petuchovas, Matas Petuchovas, Gvidas Vaitonis, Laura Vizbickaitė, šeštokai Matas Beleckas, Paulius Talaišis, Aurelijus Petrauskas, septintokai Marius Buivydas, Aidas Sriubiškis, Nojus Petuchovas, Džordanas Vilimas (komandos kapitonas). Jie, taip pat užėmę pirmąją vietą, į mokyklą parvežė dar vieną rajono sporto centro taurę.

    Gruodžio 14 dieną to pačios sporto salės sienos šiai komandai vėl atnešė sėkmę. Čia vykusiame prevenciniame turnyre „Vietoj gatvės – futbolas“ jie vėl buvo pirmieji. Antrąją vietą užėmė Rudilių J.Laužiko pagrindinės mokyklos, trečiają – Kupiškio P.Matulionio progimnazijos jaunieji futbolininkai. Geriausiu turnyro vartininku pripažintas Aidas Sriubiškis, o Laura Vizbickaitė apdovanota specialiu prizu.

    Metų sporto renginių kalendoriaus renginius užbaigė mokyklos sporto salėje gruodžio 17 d. surengtas tradicinis Kalėdinis krepšinio turnyras seniūnijos taurei laimėti. Čia visą dieną varžėsi penkios sportininkų komandos iš Skapiškio, Laičių, Kandrėnų, Naivių ir Kreipšių. Paaiškėjo, kad stipriausi seniūnijos krepšininkai gyvena Kandrėnuose, antrą vietą užėmė Naivių, trečią – Kreipšių, ketvirtą - Skapiškio, penktą – Laičių krepšininkai.

    Sveikiname visus mokyklos sportininkus su Naujais Metais bei tikimės, kad gražios pergalių tradicijos tęsis ir kitais metais.

Futbolininkai taures