Pradžia

Įrašai

Netradicinė kalėdinė eglutė

eglutes    Artėjant prasmingiausioms žiemos šventėms, pasipuošiame namus, mokyklas, įstaigas eglutėmis ar jų šakelėmis. Šįmet mūsų mokyklos, kaip ir visų Kupiškio rajono mokyklų mokiniai,  kūrė netradicines kalėdines eglutes.

     Artėjant šventėms, 7- 8 klasių mokiniai per technologijų pamokas gavo užduotį - pagaminti  netradicinę eglutę. Reikėjo dviese pagaminti vieną eglutę iš netradicinių medžiagų : audinio, siūlų, vielos, putoplasto, gamtinės medžiagos, įvairios plėvelės ir kt. Eglutė turėjo būti ne didesnė nei 50 cm aukščio, tvirtai stovinti, patvari. Norėjosi, kad eglutės būtų kuo įvairesnės ir nesikartotų. Idėjų ieškojome ir internete, ir patys fantazavome bei kūrėme iš turimų ir galimų įsigyti medžiagų. Aktyviausi buvo 7 mokiniai Lukas Andrijauskas, Brigita Railian ir Indrė Rimskytė, Egidijus Kraucevičius ir Linas Pačebutas, Aidas Sriubiškis ir Nojus Petuchovas ir kt. Išradingai dirbo aštuntokai Aivaras Kurkauskas ir Aurimas Gūra, Miglė Matulytė ir Ieva Petuchovaitė bei kt. Savo kūrybiniais rezultatais likome patenkinti.

     Aštuonios gražiausios eglutės iškeliavo į Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje organizuojamą rajono mokyklų mokinių kūrybinių darbų parodą  „Netradicinė kalėdinė eglutė“, vėliau jos papuoš Kupiškio rajono savivaldybės viešąją biblioteką.