Pradžia

Įrašai

Mokykloje - Kalėdų dvasia

NY-Renginiai    Metų pabaiga visada būna turtinga šventinių renginių. Ne išimtis ir šie metai - gruodžio 23 d. mokykloje vyko netradicinė diena „Kalėdų dvasia“. Kadangi tai buvo paskutinė diena prieš žiemos atostogas, mokiniai senuosius metus palydėjo kartu su Kalėdų seneliu ir pačių sukurta šventine programa. 

    Pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinės grupės vaikučiai tądien vyko į Panevėžį.  Ten Meno teatre žiūrėjo spektaklį „Makačiukų išdaigos“. Po nuotaikingo ir įdomaus spektaklio susitiko su Kalėdų Seneliu. Jis linkėjo linksmų švenčių, pokštavo, linksmino visus grodamas gitara, klausė vaikų deklamuojamų eilėraščių, dainų. Po to padovanojo kiekvienai klasei po didžiulį maišą dovanų. Prieš vykdami namo mokiniai dar pasigrožėjo puošnia miesto egle ir aikštėje įrengtos prakartėlės figūrėlėmis. 

    Tuo pat metu mokykloje vyko kalėdinis renginys, kuriame 5-10 klasių mokiniai ieškojo Kalėdų dvasios. Renginį vedė dešimtokai, pavirtę elfais. Kalėdų seneliui pasigedus Kalėdinės dvasios, imta jos ieškoti. Kur ji dingo, ėmėsi aiškintis vyriausias elfas. Paaiškėjo, kad, vykdamas į renginį, jis skrido virš Japonijos, Meksikos, Indijos, Arabijos ir kitų egzotiškų kraštų. 5-9 klasių mokiniai atskleidė, kaip gyvena įvairios tautos. Tačiau Kalėdų dvasios ten nerasta. Tada jos ieškota Rusijoje. Renginio pabaigoje paaiškėjo, kad rusų mafija pardavė Kalėdų dvasią Laplandijai. Iš Laplandijos atvykęs Kalėdų senelis (mokyklos direktorė) ir Snieguolė (mokytoja Sandra) grąžino Kalėdų dvasią, padalijo mokiniams dovanų.

Kalėdų dvasia