Pradžia

Įrašai

Vadovų pasitarimas mokykloje

Pasitarimas    Rajono ugdymo įstaigų vadovų metodiniai pasitarimai kiekvieną mėnesį vyksta vis kitoje rajono švietimo įstaigoje. Kovo 28 d. toks pasitarimas vyko Skapiškio pagrindinėje mokykloje.

    Jį savo paruošta menine programa pradėjo mokyklos „Smagračio“ būrelio nariai. Po to parodytame trumpame filme pasitarimo dalyviams buvo priminta mokyklos istorija, parodyti svarbiausi dabartinės jos veiklos momentai. Mokyklos direktorė B.Zaborskienė papasakojo apie svarbiausius mokyklos vykdytus projektus, pasidalino mintimis apie ateities planus.

   Yra sakoma, kad geriau vienąkart pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti. Šia išmintimi vadovavosi pasitarime dalyvavę vadovai ir, pasinaudoję puikia proga, apžiūrėjo mokyklą. Jie apsilankė mokomųjų dalykų kabinetuose, mokyklos muziejuje, apžiūrėjo mokyklos interjerą.

   Sugrįžusius į pasitarimo vietą jo dalyvius pasitiko Skapiškio kapelos „Mituva“ instrumentinė grupė. Visi jos dalyviai vienaip ar kitaip yra susiję su mokykla, todėl pasitarimo dalyviai galėjo pailsėti nuo dienotvarkės klausimų klausydamiesi populiarių melodijų.

    Vėliau vyko pagrindinė pasitarimo dalis, kurios metu rajono kultūros ir švietimo skyriaus vedėjas Rimantas Jocius bei jo pavaduotojas Vytautas Knizikevičius supažindino rajono ugdymo įstaigų vadovus su darbinėmis aktualijomis, ateinančio mėnesio veiklos gairėmis.

Vadovų pasitarimas