Pradžia

Įrašai

Jaunųjų sportininkų pasiekimai

Sportininkai2    Praėjo antrasis mokslo metų pusmetis, kurio metu mokyklos mokiniai ne tik mokėsi, bet ir aktyviai dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose. Kaip jiems sekėsi?

    Sausio 18 dieną Kupiškio P.Matulionio progimnazijoje vyko rajono mokinių (gimusių 1997 m. ir jaunesnių) olimpinio festivalio stalo teniso varžybos. Jose dalyvavo 6  komandos iš įvairių rajono mokyklų. Mūsų mokyklos mergaičių komanda užėmė trečiąją vietą, o berniukai liko ketvirti.

    Kovo 14 dieną Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje vyko rajono mokinių (gimusių 1996 m. ir jaunesnių) olimpinio festivalio krepšinio varžybos. Jose dalyvavo 4 komandos. Mūsų mokyklos krepšininkai užėmė trečiąją vietą.

    Kovo 29 dieną Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje vyko Naktinio krepšinio sporto šventė. Joje dalyvavo 9-10 klasių mokiniai ne tik iš mūsų, bet ir iš Panevėžio rajono mokyklų. Iš trijų šventėje dalyvavusių mūsų mokyklos krepšininkų komandų viena užėmė trečiąją vietą.

   Gegužės 8 dieną Kupiškio miesto stadione vyko rajono mokinių (gimusių 1998 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Jose dalyvavo 4 įvairių rajono mokyklų komandos, kurias sudarė 6 berniukai ir 6 mergaitės. Dalyviai turėjo mesti kamuoliuką, šokti į tolį, dalyvauti 60 metrų distancijos ir kroso (mergaitės – 500 m., o berniukai – 800 m.) bėgimuose. Mūsų mokyklos mergaitės užėmė antrąją, o berniukai – trečiąją vietas.

    Birželio 6 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynės „Ežiogolas“. Jame, kaip Kupiškio rajono atstovai - rajoninių varžybų nugalėtojai - dalyvavo mūsų mokyklos jaunieji futbolininkai. Į žaidynes vyko dvi komandos (1996 – 1998 m. amžiaus grupė bei gimę 1999 m. ir jaunesni). Abi šios  komandos pogrupiuose (juose žaidė po šešias komandas) užėmė trečiąsias vietas  ir į finalą nepateko.

    Nuo balandžio mėnesio mokyklų stadionuose vyksta rajono futbolo lygos pirmojo rato varžybos, kuriose dalyvauja 1998 m. gimę ir jaunesni futbolininkai. Mūsų mokyklos komanda namuose lygiosiomis (3:3) sužaidė su Pandėlio gimnazijos komanda, Kupiškyje 14:0 laimėjo prieš Sporto mokyklos futbolininkus, Subačiuje rezultatu 0:2 pralaimėjo vietos gimnazijos sportininkams ir Rudiliuose rezultatu 12:0 įveikė vietos jaunuosius futbolininkus. Šiame rate dar laukia varžybos su Kupiškio P.Matulionio progimnazijos komanda.