Pradžia

Įrašai

Nacionalinė “Sniego gniūžtės” stovykla

SnieGn   Lapkričio 30 d. - gruodžio 1–2 d. Rokiškio r. Obelių gimnazijoje vyko nacionalinė “Sniego gniūžtės” stovykla, kurios renginiuose dalyvavo svečiai iš Lietuvos krikščioniškojo jaunimo sąjungos „Žingsnis”, Rokiškio r. Panemunėlio, Kriaunų pagrindinių mokyklų ir mūsų mokyklos mokiniai.

   Mūsų mokyklai atstovavo Evelina Andrijauskaitė, 10 kl., Eglė Zolbaitė, 10 kl., Žygimantas Čiurlys, 10 kl., Robertas Raupys, 10 kl., Vaidas Kirkis, 10 kl., Mantas Bugailiškis, 9 kl., Emilija Ščerbakovaitė, 9 kl., Vytautas Ščerbakovas, 9 kl., Milena Širkevičiūtė, 9 kl., Aurimas Gūra, 9 kl. Stovykloje mokiniams buvo sudarytos  sąlygos geriau pažinti save, stiprinti bendravimo ir  bendradarbiavimo, pagrįsto tarpusavio supratimu ir pagarba, įgūdžius. Vyko bendri užsiėmimai, seminarai, darbas mažose grupėse. Tai buvo puikus ir turiningas savaitgalis. Stovykloje jaunimas įgavo naujos patirties, praplėtė pažįstamų žmonių ratą, susirado naujų draugų.