Pradžia

Įrašai

Sportininkų laimėjimai

Sp0    Per pirmąjį šių mokslo metų pusmetį mokyklos jaunieji sportininkai galėjo pademonstruoti savo sugebėjimus ne tik mokyklos sporto salėje, bet ir rajoninėse varžybose.

   Visą rudenį mūsų mokyklos sportininkai dalyvavo Kupiškio rajono atviros futbolo lygos varžybose. Jose taip pat kovojo Kupiškio P.Matulionio progimnazijos, Kupiškio sporto mokyklos, Pandėlio gimnazijos, Rudilių pagrindinės mokyklos, Subačiaus gimnazijos ekipos. Mūsų mokyklai atstovavo šeštokai Gabrielius Petuchovas, Laura Vizbickaitė, Gvidas Vaitonis, Matas Petuchovas, septintokai Matas Beleckas, Aurelijus Petrauskas, Paulius Talaišis, Aidas Gūra, aštuntokai Aidas Sriubiškis, Džordanas Vilimas, Nojus Petuchovas. Aidas Sriubiškis buvo išrinktas geriausiu lygos vartininku ir apdovanotas specialiu prizu. Mūsų mokyklos jaunieji futbolininkai tarp 6 komandų  užėmė 2 vietą.

Sp3

   Gruodžio 5 dieną Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Kupiškio rajono olimpinio festivalio kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos 5-6 klasių mergaičių komanda laimėjo III vietą. Mergaites varžyboms ruošė mokytoja Oksana Morkvėnienė.

Sp2

   Gruodžio 22 d. Skapiškyje vyko tradicinis Kalėdinis krepšinio turnyras seniūnijos taurei laimėti.  Jame dalyvavo 6 komandos:  Skapiškio, Naivių, Laičių, Kandrėnų, Kreipšių I ir Kreipšių II.  Pirmąją vietą ir seniūnijos taurę laimėjo Kandrėnų komanda, kurią sudarė pusbroliai Jozoniai: Ramūnas, Nerijus, Šarūnas, Gediminas ir Andrius. Antrąją vietą iškovojo Skapiškio komanda, trečiąją – Kreipšių I komanda.

Sp1