Pradžia

Įrašai

Išrinkti geriausi skaitovai

Skaitovai-13   Sausio 30 dieną mūsų mokykloje vyko Meninio skaitymo šventė „Gimtųjų žodžių skambesy“. Joje 5 – 8 klasių mokiniai deklamavo pasirinktus Lietuvos poetų eilėraščius, skaitė ištraukas iš labiausiai patikusių prozos kūrinių, sekė lietuvių pasakas.

   Malonu buvo išgirsti jaunųjų skaitovų deklamuojamus eilėraščius,  sukurtus  buvusios mūsų mokyklos mokytojos A. Raišienės. Šventėje skambėjo ir šeštos klasės mokinių L. Rudokaitės bei E. Lesmonavičiūtės atliekamos dainos.  Pabaigoje komisijos pirmininkė mokyklos direktorė B. Zaborskienė pasidžiaugė kiekvienu šventės dalyviu,   įvardijo tuos, kuriems geriausiai pavyko įveikti jaudulį, raiškiausiai, meniškiausiai perteikti skaitomą kūrinį. Laureatais, turėsiančiais atstovauti mūsų mokyklai Kupiškio rajono mokinių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkurse, tapo L. Rudokaitė (6 kl.), J. Burokaitė ( 7 kl.), D. Macas (8 kl.). Dėkojant  šventės dalyviams,  buvo įteikti žymekliai knygoms, nugalėtojams palinkėta sėkmės rajoniniame konkurse.

   Vasario 1 dieną Kupiškio meno mokykloje vyko rajono mokinių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas, kuriame dalyvavo ir 4 jaunieji mūsų mokyklos skaitovai: L. Rudokaitė (6 kl.), J. Burokaitė (7 kl.), aštuntokai D. Macas ir L. Andrijauskas. Džiugu, kad linkėjimai sėkmingai atstovauti mokyklai, išsakyti mokyklos Meninio skaitymo šventėje, išsipildė: šeštokė L. Rudokaitė ir ją rengusi mokytoja N. Bagdonavičienė džiaugėsi 5 – 8 kl. mokinių grupėje iškovota I vieta, o septintokė J. Burokaitė ir ją rengusi mokytoja A. Jankevičienė – II vieta.

Skaitovų konkursas-13