Pradžia

Įrašai

Auksė puikiai nupiešė Armėniją

Armenija   Š. m. birželio mėnesį  mūsų mokyklos 5–10 klasių mokiniai keliavo po Vilnių ir Trakus. Tada jie vežėsi  keletą piešinių respublikiniam konkursui „Mes piešiame Armėniją“ – jie buvo simboliniai bilietai į garlaivį „Skaistis“.

   Tuomet nemokamai  plaukdami garlaiviu ir grožėdamiesi nuostabiais Trakų salos pilies ir Užutrakio dvaro vaizdais, net nemanė, kad kažkam laimė dar labiau nusišypsos.

   Prasidėjus mokslo metams, vieno iš piešinukų autorę – aštuntokę Auksę Meilutę – pasiekė žinia, jog ji kartu su savo dailės mokytoja L. Riaubiene yra kviečiamos spalio 4 dieną į Seimą - ten vyks finalinis respublikinio vaikų piešinių konkurso „Mes piešiame Armėniją“ laureatų apdovanojimas.

   Konkurse dalyvavo 146 ugdymo įstaigos, buvo gauti 1386 vaikų darbai. Vertinimo komisija iš šių darbų išrinko 100 vaikų piešinių, organizatoriai - Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė kartu su socialiniais partneriais, Armėnijos Respublikos ambasada - išleido konkurso piešinių katalogą, o 54 vaikai buvo apdovanoti organizatorių įsteigtais prizais. Kaip malonu ir džiugu, kad mūsų mokyklos mokinė Auksė buvo tarp jų! Dėkojame Auksės tėveliams – jų dėka ji galėjo nuvykti į apdovanojimų ceremoniją.