Pradžia

Įrašai

Susitikimas su Seimo nariu Sergejumi Jovaiša

SJovaisa    Kovo 7 dieną mokykloje lankėsi Seimo narys Sergejus Jovaiša. Susitikimo pradžioje žiūrėdami filmuotą medžiagą, prisiminėme svarbiausius  garsaus krepšininko  karjeros faktus.

   Mokiniai susidomėję stebėjo jo tolimus metimus, virtuoziškus kamuolio perdavimus, kartu džiaugėsi  Barselonos olimpinėse žaidynėse Lietuvos vyrų  krepšinio rinktinės iškovotais medaliais.

   Seimo narys Sergejus Jovaiša padėkojo mums, kad prisiminėme svarbiausią jo gyvenimo etapą, teigė, kad maloniai  jį nustebinome. Kalbėdamas pasidalijo savo prisiminimais apie vaikystę, mokyklinius metus, papasakojo apie savo studijas, sportinius pasiekimus, dabartinį savo darbą Seime, seimo nario funkcijas ir atsakomybę.  Atsakė į mokinių, mokytojų  klausimus. Kartu aptarėme mūsų valstybės aktualijas, įvykius Ukrainoje.  Kalbėdamas  ypač skatino visus mokinius  mokykloje išbandyti save kuo  įvairesnėje veikloje, kad  kiekvienas geriau suvoktume, kuo norime ir kuo galime būti ateityje.

   Mokyklos direktorė Birutė Zaborskienė padėkojo Sergejui Jovaišai už įdomią ir naudingą  pilietiškumo pamoką ir pakvietė į miestelio bendruomenės šventę, kuriai mokykla parengė  programą ,,Duonos kelias“.