Pradžia

Įrašai

„Pinokis“ lėlių teatrų festivalyje

Vaikai-ir-leles   Šiemet Tarptautinę teatro dieną rajono vaikų lėlių teatriukai šventė viešosios bibliotekos jau ketvirtą kartą surengtame lėlių teatrų festivalyje „Vaikai ir lėlės 2014“.

    Jame jau trečius metus dalyvavo kūrybinė grupė, kurią sudarė mūsų mokyklos būrelio „Pinokis“ nariai, būrelio vadovė mokytoja A. Jankevičienė ir Skapiškio bibliotekos vedėja R. Bugailiškienė. Festivalyje vyko naujo mūsų pinokiukų spektakliuko, pastatyto pagal K. Borutos pasaką „Kačių ir pelių kelionė į vestuves“, premjera. Festivalio komisija pagyrė estetiškus, tvarkingus skapiškiečių kostiumus, lėles, dekoracijas, šaunius pasakotojus Aistę (6 kl.) ir Luką (9 kl.), ypač buvo sužavėti  talentingu Luko pasakojimu. Renginio pabaigoje pinokiukų laukė ne tik padėka, daugybė prizų, bet ir malonus siurprizas – su Tarptautine teatro diena jaunuosius aktoriukus ir jų vadovę, įteikdama po kvepiantį tulpės žiedą, pasveikino Skapiškio bibliotekos vedėja R. Bugailiškienė.

   Sugrįžę į mokyklą, festivalio ir naujojo spektakliuko aptarimo metu, visi dalijosi įspūdžiais, vaišindamiesi saldžiaisiais prizais ir arbata. Dėkojo spektakliuko bendraautorei R. Bugailiškienei už pasiūtas simpatiškas lėles – kates, paprašė pinokiuką Giedrių perduoti padėką ir saldumynų mamai  už pasiūtą lėlę – katiną gudročių. Būrelis „Pinokis“ dėkingas ir dailės mokytojai L. Riaubienei už pagalbą piešiant spektakliuko dekoraciją – roges bei informacinių technologijų mokytojui R. Jankevičiui už muzikinius įrašus.

Vaikai ir lėlės 2014