Pradžia

Įrašai

Futbolo turnyras Biržuose

Ft1    Rugsėjo 16 dieną Biržuose įvyko futbolo turnyras (7x7), skirtas Policijos dienai paminėti. Į turnyrą buvo pakviesti ir Kupiškio jaunieji futbolininkai.

    Turnyre dalyvavo Biržų „Kaštonų“ pagrindinės mokyklos, Biržų sporto mokyklos, Panevėžio rajono rinktinė, Rokiškio sporto mokyklos ir Kupiškio futbolo klubo „Kupiškis“ I ir II komandos.  Kupiškio komandos buvo sudarytos iš Kupiškio (treneris Ričardas Puntuzas) ir Skapiškio (treneris Vytautas Starkus) futbolininkų.

   Turnyras buvo vykdomas dviem pogrupiais. I pogrupyje Kupiškio I komanda, laimėjusi prieš Rokiškio ekipą 2:0 ir sužaidusi 2:2 su „Kaštonų“ komanda, užėmė I vietą. Kupiškio II komanda II pogrupyje 3:0 laimėjo prieš Panevėžio rajono futbolininkus ir, sužaidusi lygiosiomis 0:0 su Biržų sporto mokyklos auklėtiniais, taip pat užėmė I vietą.

   Finale susitiko abi Kupiškio komandos. Kadangi treneris R. Puntuzas dėl ligos į varžybas vykti negalėjo, tai abiem ekipoms vadovavo treneris Vytautas Starkus. I komanda, kurią  sudarė  Kupiškio ir Skapiškio žaidėjai, gimę 1998-1999 metais, žinoma, buvo stipresnė, nes antrojoje žaidė tik skapiškėnai, gimę 1999-2000 metais. Abi komandos žaidė gana gerai. Jėgos buvo apylygės ir atrodė, kad viską nuspręs baudiniai, tačiau po  vartininko klaidos, baigiantis rungtynių laikui, Kupiškio I komanda pelnė įvartį ir iškovojo I-ąją vietą turnyre. Skapiškėnai liko antri.

  Treneriai ir turnyro organizatoriai gerai įvertino Kupiškėnų žaidimą. Kupiškio I komandoje išsiskyrė Lukas ir Aidas Sriubiškiai, Karolis Matonis, Vladas Striganavičius, Darius Jakšys, kuris ir buvo pripažintas geriausiu turnyro žaidėju. Tarp skapiškėnų pasižymėjo Džordanas Vilimas, Aurelijus Petrauskas, Matas ir Gabrielius Petuchovai, Paulius Talaišis.

  Minėtos komandos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais bei prizais. Turnyras buvo naudingas, nes visos komandos buvo gana stiprios, todėl žaidėjai įgavo vertingos patirties.Ft2