Pradžia

Įrašai

Rajono moksleivių futbolo lygos uždarymo šventė

F03    Gruodžio 12 dieną Kupiškyje vyko 2014 metų sezono rajono moksleivių futbolo lygos uždarymo šventė. Šios šventės metu tradiciškai vyksta salės futbolo turnyras rajono sporto centro įsteigtoms taurėms laimėti.

    Kartu yra apdovanojami lygos varžybų ir salės futbolo turnyro nugalėtojai bei prizininkai, geriausi lygos  žaidėjai, rodoma meninė programa.

    2014 m. lygos sezone dalyvavo 6 komandos. Pasibaigus varžyboms, paaiškėjo jų nugalėtojai. Pirmoji vieta ir lygos taurė atiteko mūsų mokyklos futbolininkų komandai. Geriausio lygos žaidėjo  titulą taip pat pelnė buvęs mūsų mokyklos mokinys Aidas Sriubiškis. Atvirajame salės futbolo turnyre mūsų mokyklos komanda iškovojo antrąją vietą.

    Lygos ir salės futbolo turnyro nugalėtojus apdovanojo ilgametis lygos rėmėjas S. Stukas, futbolo žaidėjas R. Radzevičius, kūno kultūros ir sporto centro direktorė L. Šližauskienė.

F01

F02