Pradžia

Įrašai

IT žinių patikrinimas

IT    Kovo 5 dieną Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje vyko rajono informacinių technologijų turnyras, skirtas Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti.

   Jame mūsų mokyklai atstovavo geriausiai išmanantys informacines technologijas mokiniai: penktokas Linas Giedrys, šeštokas Tomas Kurkauskas, aštuntokės Ieva Giedrytė bei Laura Puciataitė ir devintokas Egidijus Antanaitis.

   Turnyro dalyviai per dvidešimt minučių  turėjo atsakyti į 20 teorinių testo klausimų ir per valandą atlikti praktines užduotis. Vėliau komisija, susidedanti iš rajono IT mokytojų, įvertino visų dalyvių rezultatus atitinkamais balais ir suskaičiavo rezultatus.

   Mūsų mokyklos atstovai turėtų būti patenkinti savo pasiekimais – 5-6 klasių grupėje T. Kurkauskas užėmė antrą vietą, o 9-10 klasių grupėje E. Antanaitis buvo trečias. Kiti dalyviai irgi užėmė pakankamai aukštas vietas.

  Dėkojame visiems turnyre dalyvavusiems mokyklos mokiniams ir linkime sėkmės bei nuoširdaus darbo besiruošiant kitų metų turnyrui.