Pradžia

Įrašai

Projektas „Lietuvai ir man“

Kovo11   Ar mes tikrai mylim Lietuvą? Tikrai. Mokinių iniciatyva ir gražios mintys bei taurūs jausmai tai įrodė projekto, kuris tęsėsi nuo vasario 15 d.  iki kovo 11 d., metu.

   Visi mokyklos mokiniai, padedami savo auklėtojų,  stengėsi kuo nuoširdžiau ir išradingiau pasveikinti Lietuvą su  25-osiomis nepriklausomybės atkūrimo metinėmis. Lietuvai buvo linkima laisvės, nepriklausomybės, stiprybės, daug pergalių, taiklių metimų ir sprendimų ir dar daug kitų prasmingų dalykų. Projektą koordinavo mokytojos Dalia Petrulytė, Rasa Kaušakienė ir Auksė Jankevičienė. Mokytojai Auksė ir  Rimvidas Jankevičiai visa tai sudėjo į videofilmą. Jame užfiksuoti apyrankių pynimo momentai, mokinių linkėjimai Lietuvai, gyvi 25-eri pievoje, sudaryti iš geltonos, žalios ir raudonos spalvos balionus laikančių mokinių, balionų skrydis pro mokyklos langus. 

  O kovo 10 dieną vyko baigiamasis projekto renginys - Lietuvos nepriklausomybės 25-erių metų sukakties minėjimas. Sugiedojus himną ir mokyklos direktorei B. Zaborskienei pasveikinus visus su švente, vyko smagi videofilmo, kurio kūrėjais tapo visa mokykla, peržiūra. Šventės metu buvo paskelbtas filmo pavadinimo konkursas.

  Po to, parengti mokytojos Vilmos Likienės ir tapę dainuojančiomis klasėmis, nuotaikingai koncertavo penktokai, šeštokai, septintokai ir aštuntokai. Jie  savo dainas taip pat skyrė Lietuvai.

  Šventės pabaigoje  mokyklos direktorė B. Zaborskienė  teigė, kad Lietuvos gimtadienis – tai ir visų mūsų gimtadienis, klausė, be ko ši šventė neįsivaizduojama. O nuskambėjus atsakymui, buvo iškilmingai šeštokų įneštas didžiulis trispalvėmis žvakutėmis puoštas tortas. Tai buvo maloni staigmena, vainikavusi šventę.


2015 m. kovo 11 d.