Pradžia

Įrašai

Rajono 7 klasių mokinių matematikos vertinimo dermės projektas

Drm1   Kovo 13 dieną Antašavos pagrindinėje mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs dešimtasis  rajono 7 klasių mokinių matematikos vertinimo dermės projektas.

   Projekte dalyvavo 10 komandų iš 9 mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo  penkių septintokų komanda. Savo žinias pasitikrino Andrius Jozonis, Aušra Pačebutaitė, Donatas Lapeikis, Jonas Vaitonis ir Karolina Vilimaitė. Pateiktas matematikos užduotis jie sprendė 45 minutes. Kol mokytojai taisė ir vertino darbus,  mokiniai galėjo dalyvauti įvairiose veiklose: žaisti stalo tenisą, krepšinį, stalo žaidimus.

    Po to buvo apdovanoti  geriausius rezultatus pasiekę mokiniai. Mūsų mokyklos mokinys Andrius Jozonis  buvo apdovanotas padėkos raštu, nes tapo nugalėtoju tarp septintokų, kurių matematikos žinios mokykloje įvertintos 9 balais.

Drm2