Pradžia

Įrašai

Savaitė „Be patyčių“

BeP   Balandžio 13-17 dienomis mūsų mokykloje vyko akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kurios metu buvo skatinama tolerancija, draugiškumas bei pagarba vienas kitam.

   Visi mokiniai ir mokytojai buvo kviečiami įsijungti į veiksmo savaitę, kuria siekėme burti mokyklos bendruomenę bendram darbui mažinant patyčias. Akciją „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“  jau šeštus metus inicijuoja  VŠĮ „Vaikų linija“ ir jos vadovas dr. Robertas Povilaitis. Kiekvieną dieną mokykloje vyko vis nauja veikla.

   Pirmadienis buvo šypsenų ir geros nuotaikos diena. Mokinių tarybos nariai paruošė ir išdalijo mokyklos bendruomenei šypsenėles, kviesdami  mylėti save ir būti  geresniais kitiems. Juk  sakoma: „Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako, jog tavo širdis yra namuose“ (B. Ferrero).

   Antradienis – muzikos diena. Pertraukų metu  skambėjo įvairių stilių muzika. Mažieji mokiniai galėjo pasidžiaugti dainomis iš animacinių filmų. Muzikos skambesys padėjo sukurti džiaugsmingą nuotaiką mokykloje.

   Trečiadienį vyko susitikimas su Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnais. Pareigūnai kalbėjo apie baudžiamąją atsakomybę už patyčių organizavimą bei jų įgyvendinimą mokykloje, už chuliganizmą viešoje vietoje ir smurtą artimoje aplinkoje. Rodė mokiniams mokomuosius filmukus, juos aptarė.

   Ketvirtadienį mokiniai buvo kviečiami nebijoti būti kitokiais, pasipuošti įspūdinga  šukuosena, originalia apranga, papuošalais.

  Penktadienį vyko susitikimas su Kupiškio dekanato dekanu Mindaugu Kučinsku. Dekanas kalbėjo apie draugystę, buvimo kartu svarbą, pagarbą vienas kitam, toleranciją. Akcentavo net trumpos kasdienės maldelės teikiamą džiaugsmą. Atsakinėjo į mokinių ir mokytojų klausimus.

  „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ veiklą organizavo ir įgyvendino mokinių taryba ir socialinė pedagogė Rita.

Savaitė „Be patyčių“