Pradžia

Įrašai

Apsilankymas Kaune

KN   Ankstyvą birželio  3 dienos  rytą  50 mūsų mokyklos  4 - 10 klasių mokinių, lydimi šešių mokytojų, išvyko į Kauną.  Pirmasis lankomas objektas buvo Kauno IX fortas.

   Mokiniai pirmiausiai susipažino su Okupacijų muziejaus ekspozicijomis: „Sovietinis teroras ir masiniai trėmimai“, „Nacių okupacija 1941 – 1944 m.“, „Lietuvos inteligentai Štuthofo koncentracijos stovykloje“, „Romas Kalanta – laisvės šauklys“ ir kitomis. Populiariausia IX forto muziejaus dalis - požemiai ir gynybinės sienos tuneliai.  Šioje ekskursijos dalyje mokiniai pasidalijo į dvi grupes ir, lydimi gidų bei klausydami jų įdomių  pasakojimų, praėjo požemiais bei gynybinės sienos tuneliais. Kauno  IX forto muziejaus kameras ir kitas  ekspozicijas mokiniai apžiūrėjo savarankiškai.

  Neišdildomą įspūdį paliko Anatomijos muziejus. Jo darbuotoja  supažindino  su muziejaus atsiradimo istorija, paaiškino, kad muziejaus paskirtis yra didinti anatomijos studijų efektyvumą, tačiau jo bazėje buvo atlikta ir nemažai mokslinių atradimų. Ji papasakojo apie muziejuje esančius preparatus bei kitus eksponatus.

  Toliau mokinių laukė nuotaikinga viešnagė Kauno zoologijos sode. O po jos,  naujais įspūdžiais  praplėtę savo akiratį, smagiai nusiteikę, skapiškėnai  sugrįžo į namus.

Išvyka į Kauną 2015