Pradžia

Įrašai

Pagilinome žinias apie Europos šalis

E-klb-dienaJPG    Europos kalbų diena mokykloje buvo paminėta ir šiais metais. Iš pat ryto skubančiuosius į mokyklą pasitiko nuotaikinga įvairių šalių muzika. Norinčiųjų piešti mokyklos kieme laukė spalvotos kreidelės.

 Mokiniai  rašė pasisveikinimo žodžius įvairiomis kalbomis, šalių bei jų sostinių pavadinimus, piešė piešinukus. Už tokį smagų muzikinį įvairių kalbų rytą esame dėkingi kalbų mokytojoms ir mokytojams R. Jankevičiui bei V. Kaušakiui.

  5 – 10 klasių mokiniai ieškojo informacijos apie tą šalį, kurią lėmė burtai. Rinko medžiagą apie žymiausius tos šalies žmones, architektūros paminklus, istorijos ir gamtos objektus, populiariausius valgius, tautinius kostiumus. Visa minėta informacija, taip pat šalies vėliava, sostinė, populiariausi žodžiai buvo pavaizduoti plakatuose, kuriuos mokiniai, padedami kalbų mokytojų, auklėtojų bei dailės mokytojos L. Riaubienės, parengė truputį anksčiau.

  Spalvingais plakatais  mokiniai puošė savo klasės duris, iš kabinetų sklido ta kalba atliekamų muzikos kūrinių įrašai.  Ilgosios pertraukos metu klasių atstovai  plakatus pristatė. Penktokai pasakojo apie turtingą Vokietiją, šeštokai – apie kaimyninę Lenkiją, septintokai pristatė flamenko ir koridos šalį Ispaniją. Apie turistų pamėgtą Graikiją pasakojo aštuntos klasės mokiniai, o devintokų plakate atsispindėjo tai, kas garsina Italiją. Bene kruopščiausiai pasiruošė dešimtokai. Prancūziją pristatantis plakatas buvo parengtas išsamiai ir estetiškai.

Europos kalbų diena - 2015