Pradžia

Įrašai

Rudenėlio pėdomis

Rudnl    Rugsėjo - spalio mėnesiais pradinių klasių mokiniai vykdė projektą „Rudenėlio pėdomis“. Pirmiausiai pradinukų aikštelė pasipuošė mokinukų darbeliais, kuriuose panaudoti džiovinti augalai.

    Net 15 kūrybinių darbų iškeliavo į respublikinį piešinių konkursą „Rudens peizažas“. Atvykstančiuosius į mokyklą kiekvieną rytą pasitikdavo linksma kirmėlytė. Jai pagaminti  mokiniai ir jų tėveliai nepagailėjo savo daržo ir sodo gėrybių. Spalio 19 - 23 dienomis pradinių klasių aikštelėje veikė daržovių paroda.

   O prieš pat atostogas vaikai, jų tėveliai ir mokytojai rinkosi į šventę „Rudenėlio pėdomis“, kurią parengė trečios klasės mokiniai. Į svečius atvykę Sodo, Daržo ir Miško valdovai vaikams pateikė užduočių, bet nepagailėjo ir dovanų. Buvo apdovanoti didžiausių ir keisčiausių daržovių augintojai, o mokyklos direktorės pavaduotoja A. Liudvinavičienė pasveikino išradingus vaikus ir palinkėjo gerų atostogų.

   Vykdydami šį projektą, mokinukai ruošėsi ir kitam -  rajoninei konferencijai „Gamta šalia mūsų“. Kiekvienoje klasėje ant palangių dygo ir augo įvairios prieskoninės žolelės. Vaikai jas prižiūrėjo, stebėdavo, kiek per savaitę jos paaugdavo. O šios, lyg jausdamos joms rodomą dėmesį, stiebėsi ir lapojo neįtikėtinai greitai. Prieskoniai tam ir auginami, kad pagardintų maistą, tad ketvirtokai su savo mokytoja R. Zabuliene per technologijų pamokas išvirė  labai skanios sriubos, kvepiančios šviežiais bazilikais, krapais ir kitomis žolelėmis. Smagiausia, kad sriubos pakako ir visiems pradinių klasių mokinukams, ir mokyklos darbuotojams, ir tiems, ką atviliojo sriubos kvapas.

Rudenėlio pėdomis