Pradžia

Įrašai

Pakeliui į mokyklą matysime augančius berželius, liepas ir sedulas

Medeliai    Skapiškis nestokoja gražių kampelių, tačiau kai kurie apleisti plotai prašyte prašosi darbščių rankų pagalbos.

   Ilgamečio miškininko V. Markevičiaus iniciatyva pasodinta liepų bei kaulenio eilė Dariaus ir Girėno gatvės pradžioje. Sedulas sodino visas būrys penktokų, lankančių jaunųjų miško bičiulių būrelį „Gamtos žvalgai“. O šalia Mokyklos  gatvės turėtų netrukus suboluoti jaunas beržynėlis. Iš savo daigyno atvežtus sodinukus V. Markevičius patikėjo Skapiškio pagrindinės mokyklos septintokams, kurie jau ne vienus metus dalyvauja  jaunųjų miško bičiulių veikloje. Mokiniai prisiminė, kaip tinkamai ir kokiame gylyje sodinti medelius, ką daryti su ištįsusiomis jų šaknimis, kada lieti vandenį.

   Besidarbuodami talkininkai klausėsi pasakojimų apie miestelio ir jo centre stūksančio ąžuolo istoriją, apie tai, kad vietą, kur dabar sodinami berželiai, kadaise užliedavo ir žiemos pradžioje ji tapdavo smagia čiuožykla  mokiniams.

   Buvo pasodinta apie 30 berželių. Jaunieji gamtos mylėtojai su mokytoja N. Greibuviene dirbo noriai, skaičiavo savo pasodintus medelius ir labai džiaugėsi atlikę tokį prasmingą darbą.  

Rudeninis medelių sodinimas