Pradžia

Įrašai

„Sportuok ir būsi sveikas“

Sp-Sv   Vasario 8 dieną mokykloje vyko  pradinių klasių sporto šventė „Sportuok ir  būsi sveikas“. Šią šventę, kaip jau įprasta, organizavo mokytoja Dalia Notkuvienė. Dalyvavo jungtinės  amžiaus grupės ir pradinių klasių vaikai.

  Pirmiausiai  kapitonai ketvirtokai suformavo komandas iš kitų klasių mokinių. Kapitonai sugalvojo komandų pavadinimus ir šūkius. Pirma komanda pasivadino „Lokiais“, antra - „Ateiviais“, trečia -  „Gyvačiukais“, o ketvirta - „Ereliais”.

  Šventė buvo dviejų dalių. Rungtys buvo įvairios: kvadratas, estafetės, „bulvių sodinimas”, šokinėjimas su maišais, strėlyčių mėtymas į taikinį, visiškai nauja rungtis - važiavimas kliūčių ruožu  paspirtuku, bėgimas „gyvatėle” ir daug kitų užduočių. Šventės pabaigoje  komandos turėjo atsakyti į dešimt klausimų iš Skapiškio miestelio istorijos.

  Sporto šventės nugalėtoja tapo „Lokių” komanda. Prizais ir padėkomis buvo apdovanoti visi komandų dalyviai: jie galėjo pasidžiaugti saldžiais prizais ir markeriais.

  Po šventės vieni dėkojo  sirgaliams, kiti linkėjo, kad daugiau būtų tokių švenčių, treti teigė: „Svarbu ne nugalėti, bet dalyvauti”.  Buvo padėkota Elijai ir Emilijai už atsineštus paspirtukus ir kitiems šventės dalyviams.

Pradinių klasių sporto šventė