Pradžia

Įrašai

Gausi įspūdžių vasaros stovyklėlė „Vaivorykštės spalvos“

Sveikavasara   Birželio 1 – 10 dienomis mūsų mokykloje tradiciškai veikė pradinių klasių vasaros stovyklėlė „Vaivorykštės spalvos“. Šiais metais veikla buvo orientuota į turizmą ir sportą, tad, kaip visada, sulaukta aktyvaus vaikų dalyvavimo.

  Su mokiniais daug ir nuoširdžiai dirbo kūno kultūros mokytojas Vytautas Starkus. Ir tai nebuvo tik estafetės ar žaidimai. Vaikai mokėsi kurti laužą, statyti palapinę, įveikė sudėtingą kliūčių ruožą. O prisivalgę lauže keptų bulvių, ir namo eiti neskubėjo.

  Netikėtai greitai prabėgo diena keliaujant po Biržų kraštą. Stovyklautojai aplankė Radvilų pilį, ilgiausiu Lietuvoje tiltu, nutiestu per Širvenos ežerą, nukeliavo į Astravo dvarą, kadaise priklausiusį grafams Tiškevičiams. Daug emocijų sukėlė Karvės Ola ir tikrai nepakartojamas vaizdas žvelgiant iš apžvalgos bokšto į Kirkilų ežerėlius.

  Pabaigoje laukė pramogos Raubonių zoologijos sode. Vaikai džiaugėsi galėdami ne tik pamatyti, bet ir apkabinti, paglostyti, pamaitinti gyvūnėlius.

  Biržų regioninio parko specialistė Renata Ulinskienė, anksčiau dirbusi mūsų mokykloje biologijos mokytoja,  padėjo pasiruošti šiai kelionei: konsultavo, kokius objektus bus įdomiausia aplankyti, įteikė šeimai skirtą turizmo vadovą, kuris mažuosius turistus supažindino su krašto istorija ir įdomybėmis, kad kelionė būtų ne tik įdomi, bet ir prasminga.

  Po ramesnės dienos, kai vaikai kino teatre FORUM CINEMAS žiūrėjo filmą „Pikti paukščiai“, laukė stovyklėlės uždarymas prie Kupiškio marių. Smagu buvo žaisti, kepti dešreles. Nors oras nebuvo palankus maudymuisi, buvo galima pabraidyti.

  Stovyklėlės dienos prabėgo neįtikėtinai greitai. Vaikai ir mokytojai liko patenkinti vieni kitais. O vasara -  puikus metas ilsėtis ir planuoti kitos stovyklėlės maršrutus.

Sveika, vasara - 2016