Pradžia

Įrašai

Jubiliejinis XX teatrų festivalis Skapiškyje

Fstv    Gegužės 20 dieną mūsų mokyklos bendruomenė dalyvavo jubiliejinio festivalio atidaryme. Iškilmingai ant žirgo pasirodė šventės organizatorė ir režisierė Vita Vadoklytė. Jos pavyzdžiu sekė ir kitų kolektyvų režisieriai.

 Jos pavyzdžiu sekė ir kitų kolektyvų režisieriai. Vėliau, praėję pro simbolinius šventės atidarymo vartus, visi gavo išskirtinę progą pasmaguriauti šviežiu pienių medumi.

  Pirma festivalio diena ,,Pienių medus“ buvo skirta vaikams ir jaunimui.  Pirmieji į sceną užlipo Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos mokiniai. Jie parodė meninę kompoziciją ,,Va, tu, va, Lietuva“. Labai susidomėję žiūrėjome  Skapiškio vaikų ir jaunimo teatro studijos ,,Ku- kū“ spektaklį ,,Aitvaras teisėjas“. O vėliau kiekvienas rinkosi, kokį spektaklį žiūrėti, kokioje festivalio veikloje dalyvauti.

  Festivalis Skapiškyje šurmuliavo tris dienas. Šių metų teatrų šventė susirinkusiuosius palepino  net trimis profesionalių teatrų spektakliais. Labai džiugu, kad buvęs mūsų mokyklos mokinys, dabar žinomas Lietuvos režisierius  Agnius Jankevičius, gimtajam miesteliui parodė savo spektaklį  ,,Demokratijos gimimas ir mirtis arba Tir de la libertad“.

  Iš viso festivalyje dalyvavo 17 teatrų, buvo parodyta net 20 spektaklių. Linkime festivaliui gyvuoti dar daug metų, o jo sumanytojai  Vitai Vadoklytei  - pačios didžiausios kūrybinės sėkmės!