Pradžia

Įrašai

Dalyvavome projekte „Knygnešiai -2016“

Knygns    Gegužės mėnesį mūsų mokyklos bibliotekos fondas pasipildė dovanotomis knygomis, kurias gavome iš Labdaros ir paramos fondo  „Auginame ateitį“.

Kiekvienas iš mūsų namuose turime  perskaitytų knygų, kurių jau galbūt niekada nebeatversime,  tad projekto iniciatoriams ir kilo idėja pakviesti žmones padovanoti  perskaitytas knygas kaimų ir miestelių mokyklų bibliotekoms. Labdaros ir paramos fondo „Auginame ateitį“ direktoriui T. Bojarskui  iniciavus, projektas „Knygnešiai – 2016“ nuvilnijo per visą Lietuvą. Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai bei darbuotojai aktyviai balsavo, kad šis projektas tęstų veiklą ir šiais metais. Mokykla pateko į laimingųjų mokyklų skaičių, todėl  džiaugiamės gautomis  knygomis (232 egzemplioriais).

  Nuoširdžiai dėkojame fondo direktoriui Tadui Bojarskui, auginančiam ateitį ant perskaitytų knygų išminties pamatų. Šį kartą naujai gautos knygos turėtų sudominti  vyresniųjų klasių mokinius bei  suaugusius  skaitytojus, ypač  istorijos, lietuvių kalbos bei  kitų dalykų mokytojus.

Knygns1