Pradžia

Įrašai

Smagi Mokytojų diena

mokD   Spalio 5-oji - Mokytojų diena. Šiemet dešimtokai pabandė atgaivinti seną tradiciją: nutarė pavaduoti tą dieną dirbusius mokytojus. Iš anksto aptarę su pasirinkto dalyko mokytojais pamokų temas, atsakingai tam ruošėsi.

Nors ne viskas buvo lengva ir paprasta, tačiau smagu buvo patirti pamokos vedlio būseną, išgyventi nemažai džiugių akimirkų, kurios ilgai išliks šių  jaunų žmonių atmintyje. Daugelis tą dieną tik „pasimatavo“ mokytojo profesiją, o kai kam ši šventė galbūt  padės apsispręsti šią profesiją pasirinkti.

  Pasibaigus pamokoms, vyko Mokytojų nominacijų šventė. Dešimtokai ją pradėjo sveikinimo žodžiais bei pačių sukurta daina. Po to ekrane visi išvydo nominacijų pavadinimus ir   pretenduojančių į jas mokytojų nuotraukas.  Daug emocijų sukėlė  nominacijos: „Dešimtokų draugas“, „Gyvūnų mylėtojas“, „Plepiausias mokytojas“. Buvo išrinktas ramiausias, linksmiausias, griežčiausias, aktyviausias bei kūrybiškiausias  mokytojas.

 Šventės metu savo balsais džiugino  Ligita ir Eglė, atlikdamos dainą „Mėlynakė meilė“. O mokytojos V. Likienės paruošti pradinukai labai nuotaikingai padainavo dainelę ir sukėlė tikrą plojimų audrą. Pati mokytoja kolegoms padovanojo dainą apie permainų vėją, linkėdama įsileisti jį  ir į savo gyvenimus.

Mokytoja Nijolė Greibuvienė

Mokytojų diena-2016