Pradžia

Įrašai

Pirmoji vieta kulinariniame konkurse

Br01    Spalio 26 dieną Kupiškio L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijoje  vyko rajono 8-10 klasių mokinių kulinarinis konkursas „Viskas iš burokėlių“. Jame dalyvavo 9 mokyklų komandos. 

Mūsų mokyklai atstovavo devintokės Dovilė ir Karolina Vilimaitės. Svarbiausia  užduotis buvo   pagaminti pasirinktą patiekalą per 60 min. iš savo atsivežtų produktų. Komisija  vertino patiekalo skonį, originalumą, papuošimą, patiekalo pristatymą,  recepto meninį apipavidalinimą ir kt.  Mūsų mokyklos merginos pagamino daržovių  mišrainę,  puikiai  atliko kitas  užduotis  ir  laimėjo I vietą. Dovilė ir Karolina apdovanotos I laipsnio diplomu, asmeninėmis dovanėlėmis. Padėkos raštu apdovanota mokyklos komanda   bei technologijų mokytoja.

  Kulinarinis konkursas „Viskas iš burokėlių“ buvo įdomiai  bei išradingai  organizuotas ir suteikė daug malonų įspūdžių. Džiaugiamės sėkme! Sveikiname  konkurso nugalėtojas Dovilę ir Karoliną!

Mokytoja Regina Stanienė

Br02

Br03

Br04