Pradžia

Įrašai

Tarptautiniame „eTwinning“ seminare

Twinning    Rugpjūčio 23-26 d. Vilniuje vyko tarptautinis seminaras „Tautiškumo ir tarptautiškumo dermė ugdyme“. Jo  tikslas - skatinti Lietuvos mokytojus, gyvenančius Lietuvoje ir už Lietuvos ribų, bendradarbiauti kuriant nacionalinius „eTwinning“ projektus.

Seminare dalyvavo mokytojai, dirbantys ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje, Vokietijoje, Airijoje, JAV, Islandijoje, Austrijoje, Belgijoje ir Ispanijoje veikiančiose lietuviškose mokyklose. Buvo įdomu išgirsti doc. dr. Liutauro Degėsio įžvalgas apie tautiškumo ir tarptautiškumo dermę, VŠĮ ,,Vaikų linijos“ darbuotojos Jurgitos Jasiulionienės  mintis apie vaikus, išmanųjį pasaulį ir iššūkius suaugusiesiems.

  Seminaro metu mokytojai  pristatė vykdytus ,,eTwinning“ projektus, dalijosi patarimais, kaip juos rašyti ir įgyvendinti. Buvo skirta laiko ir  praktinei veikai:  dalyviai kūrė naujus  projektus, išbandė sužaidybinimo metodą, mobiliesiems įrenginiams skirtas edukacines programėles.

  Dirbome atskirose grupėse,  todėl tapome net dviejų projektų ,,Saulė, saulužė...“ ir „Valstybės diena kitaip“ partneriais.  Abu projektai buvo užregistruoti tarptautiniame  ,,eTwinning“ portale.  Tikimės,  kad juos sėkmingai įgyvendinsime per  2016-2017 mokslo metus ir tai bus naudinga  mokiniams, juos skatins ir motyvuos  kūrybinei ir ugdomajai veiklai,  projektų dalyviai galės bendrauti ir bendradarbiauti su bendraamžiais visoje Europoje.

Direktorė Birutė Zaborskienė,

Mokytoja Auksė Jankevičienė

Tw1

Tw2

Tw3

Tw4