Pradžia

Įrašai

Akcija „Saugus kelias į mokyklą ir į namus“

Reidas   Rugsėjo mėnesį vykdomos akcijos tikslas – ugdyti saugaus eismo kelyje įgūdžius, priminti apie saugų kelią į mokyklą ir į namus. Jau pirmomis mokslo metų dienomis vėl buvo prisimintos ir pakartotos saugaus elgesio kelyje taisyklės.

Žmogaus saugos pamokose ar per klasės valandėles vyko instruktažai. Buvo priminti pagrindiniai reikalavimai pėstiesiems, keleiviams, dviratininkams ir tai, kad būti matomam kelyje privalu. Dėl to būtina segėti atšvaitus ir dėvėti šviesą atspindinčias liemenes.

  Mokykloje apsilankė ir policijos bičiulis – šuo Amsis, kuris mokė vaikus pereiti gatvę, patarė, kaip  nedera  elgtis.  Vyresnieji mokiniai, susitikę su policijos pareigūnėmis, domėjosi, kaip įgyti jų amžiui tinkamų transporto priemonių vairuotojo pažymėjimą. Taip pat buvo parodytos nuotraukos iš  eismo įvykių Kupiškio rajone.

  Mokiniai stebėjo eismo aplinką Skapiškio miestelyje, mokėsi tinkamai pereiti gatvę. Ryškiaspalvėmis liemenėmis vilkintys mokiniai mokė mažesniuosius savo draugus, kuria kelio ar gatvės puse eiti,  kai nėra šaligatvių.

Mokytoja Nijolė Greibuvienė