Pradžia

Įrašai

Ateitininkų savaitgalis

MB03    Spalio 21–22 dienomis mūsų mokyklos ateitininkai buvo labai aktyvūs. Viena grupelė rimtai darbavosi, kita pramogavo.

Kasmetiniame „Maisto banke“ darbavosi dešimtokės: Š. Andrijauskaitė, I.Giedrytė,  L.Rudokaitė, L.Vizbickaitė. Moksleivės padėjo rinkti maisto atsargas skurstantiems Kupiškio rajono aklųjų ir silpnaregių sąjungos  nariams.

  O devintokės  su visos Lietuvos krikščioniškuoju jaunimu spalio 22 dieną vyko į Alytų, nes jau penkioliktus metus vykstantis šiuolaikinės krikščioniškosios muzikos festivalis „Sielos“ šiais metais savo vėliavas iškėlė Dzūkijos sostinėje.

  Daugelis žmonių net neįsivaizduoja, kokia įvairi ir spalvinga yra krikščioniškoji muzika. Ji neįstrigusi viduramžiuose,  yra šiuolaikiška bei patraukli jaunimui. Vienas iš pavyzdžių – šių metų svečiai iš Didžiosios Britanijos „Twelve 24”, kurie groja įdomų pop, EDM ir repo muzikos mišinį.

   Penkiolika metų per skirtingus Lietuvos miestus keliaujantis ir šiuolaikinę krikščioniškąją muziką puoselėjantis festivalis „Sielos“ pritraukia tūkstantines tikinčiųjų bei tikėjimo kelio ieškančių jaunų žmonių minias. Šiuolaikiniais muzikos stiliais skleidžiama krikščioniškoji žinia, jog Dievas pamilo žmones ir nepagailėjo Savo Sūnaus Jėzaus gyvybės už mus, kad gyventume su Juo amžinai.

Mokytoja Žydra Andrijauskienė

MB02

MB04