Pradžia

Įrašai

II vieta rajoniniame meninio skaitymo konkurse

Skait17    Šiemet Kupiškio rajono mokinių meninio skaitymo konkurse dalyvavo penki mūsų mokyklos skaitovai. 5 klasės mokinė Agnė Matusevičiūtė laimėjo II vietą.

  Vasario 2 dieną į Kupiškio meno mokyklą rinkosi jaunieji skaitovai - vyko rajoninis meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo per dvidešimt 5-8 ir  9-12 klasių mokinių. Mūsų mokyklai atstovavo penktokė Agnė Matusevičiūtė,  šeštokė Orinta Aleknaitė (joms pasirengti konkursui padėjo lietuvių kalbos mokytoja A. Jankevičienė), septintokas Džiugas Meilus  ir dešimtokė Ligita Rudokaitė (jiems talkino lietuvių kalbos mokytoja N. Bagdonavičienė). Skapiškėnai skaitė atmintinai Vandos Juknaitės, Bitės Vilimaitės, A. Tamaliūno kūrinius. Šį kartą sėkmė nusišypsojo penktokei Agnei – ji pelnė II vietą. Nors kiti mūsų skaitovai prizinių vietų neiškovojo, tačiau buvo malonu jų klausyti, jie žiūrovus žavėjo raiškiu žodžiu, drąsa ir laisvumu.

  Sveikiname Agnę! Linkime sėkmės visiems skaitovams kitąmet!

Mokytoja A. Jankevičienė

Skait00

Skait02

Skait03

Skait05

Skait04