Pradžia

Įrašai

Rajoninės kvadrato varžybos mūsų mokykloje

KV0    Lapkričio 22 dieną į mūsų mokykloje vykusias rajonines kvadrato varžybas susirinko 4 komandos iš šešių pagrindinių mokyklų. Varžybos buvo labai azartiškos, įtemptos, visi siekė pergalės.

Pirmąją vietą iškovojo Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Eitaras Kriauza), antra vieta atiteko skapiškėnams (mokytoja Oksana Morkvėnienė), trečioje vietoje liko Šimonių pagrindinės mokyklos- Adomynės daugiafunkcinio centro mokiniai (mokytojas Eitaras Kriauza), ketvirta buvo  Antašavos MDC - Salamiesčio pagrindinės mokyklos komanda (mokytojos Rasa Subatė ir Jūratė Ažubalytė).

  Visos komandos buvo apdovanotos diplomais, o pirmą vietą iškovoję mokiniai džiaugėsi dar ir gražuole taure. Sveikiname visus varžybose dalyvavusius rajono mokinius ir mokytojus. Linkime sėkmės kitose rajono mokyklų žaidynių varžybose.

  Mūsų mokyklos komandoje žaidė šie mokiniai: Titas Bakanas (5 kl.), Dovydas Uldukis (5 kl.), Edgaras Damašas (5 kl.), Darius Rudokas (5 kl.), Gerda Kirkytė (6 kl.), Greta Tijušaitė (6 kl.), Agnė Matusevičiūtė (6 kl.), Deimantė Rudokaitė (6 kl.), Austėja Vilimaitė (6 kl.), Vakaris Rakalskis (6 kl.), Mintautas Lekavičius (6 kl.).

Mokytoja Oksana Morkvėnienė

Kv1

Kv2

Kv3

Kv4

Kv5