Pradžia

Įrašai

Apdovanoti piešinių konkurso „Saugus elgesys ant ledo“ nugalėtojai

SL0   Paspaudus šaltukui ir užšalus vandens telkiniams, prasideda pramogų metas vaikams, kuriuos vilioja žaidimai ant ledo. Labai svarbu, kad vaikai žinotų, kaip reikia elgtis ant ledo ir ką daryti jam įlūžus.

Nuo 2017 m. gruodžio 4 d. iki 2018 m. sausio 12 d. Kupiškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų 1-5 klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Saugus elgesys ant ledo“. Šį konkursą organizavo Kupiškio rajono savivaldybės administracija ir Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kupiškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Į kvietimą jame dalyvauti sureagavo šešios rajono mokyklos: Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos  Kupos pradinio ugdymo skyrius, Subačiaus gimnazija, Salamiesčio pagrindinė mokykla, Šimonių pagrindinė mokykla ir Skapiškio pagrindinė mokykla. Mokiniai buvo labai aktyvūs ir piešinių vertinimo komisijai pateikė net 72 darbus.

  Labai smagu, kad šiame konkurse Skapiškio pagrindinės mokyklos mokinė Luka Lipkytė savo amžiaus grupėje užėmė I vietą.

  Vasario 20 d. Kupiškio rajono savivaldybėje buvo apdovanoti prizines vietas užėmę mokiniai. Jiems įteiktos padėkos ir  bilietai į Anykščių baseiną. Kelionė buvo puiki. Mokiniai kartu su juos lydėjusiais mokytojais pirmiausia aplankė piešinių parodą Kupiškio r. švietimo pagalbos tarnyboje, pasidžiaugė savo ir kitų vaikų sukurtais darbais, po to aplankė žiemos pusnyse pūpsantį Puntuko akmenį, grožėjosi baltomis medžių viršūnėmis nuo Lajų tako. Kelionę vainikavo apsilankymas Anykščių baseine. Vaikai į namus grįžo labai patenkinti ir laimingi.

  Dėkojame organizatoriams už puikią progą kūrybinei mokinių saviraiškai aktualia tema ir suteiktą galimybę papramogauti.

Mokytoja Lina Riaubienė

SL1

SL2

SL3

SL4

SL5