Pradžia

Įrašai

Prizinės vietos lietuvių kalbos olimpiadoje ir „Mažojo diktanto“ konkurse

L.Olimp0    Kovo 19 dieną Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje vyko mūsų rajono 5 – 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada, o kovo 27 d. – 4 ir 5 klasių mokinių „Mažojo diktanto“ konkursas.

Mūsų mokyklai olimpiadoje atstovavo penktokė Evelina Žiaugrytė, šeštokės Agnė Matusevičiūtė ir Greta Tijušaitė, septintokė Orinta Aleknaitė (mokytoja A. Jankevičienė) ir aštuntokė Ernesta Poškaitė (mokytoja N. Bagdonavičienė). Olimpiados dalyviai tradiciškai rašė diktantą.

  Džiugu, kad mūsų mokyklos mokinės pelnė net 4 prizines vietas: Agnė Matusevičiūtė ir Greta Tijušaitė tarp rajono šeštokų buvo pirmos (abi nepadarė nė vienos klaidos!), Orinta Aleknaitė tarp septintokų užėmė II vietą, o aštuntokė Ernesta Poškaitė buvo III! Sunkiausia buvo pirmą kartą olimpiadoje dalyvauti Evelinai, bet jos rezultatas taip pat neblogas – iš 13 vietų tarp rajono penktokų ji užėmė 6.

  „Mažojo diktanto“ konkurse dalyvavo 2 mūsų mokyklos mokinės: ketvirtokė Emilija Petuchovaitė ir penktokė Evelina Žiaugrytė. Abi mergaitės pelnė III-ąsias vietas. Mokinėms pasirengti padėjo pradinių klasių mokytoja Renata Zabulienė ir lietuvių kalbos mokytoja Auksė Jankevičienė.

  Mielos mergaitės, didžiuojamės jumis ir džiaugiamės jūsų žiniomis bei sėkme! O kur mūsų mokyklos berniukai?  

Mokytoja A. Jankevičienė

L.Olimp1