Pradžia

Įrašai

Dvi antrosios vietos stalo teniso varžybose

St-t0  Vasario 1 dieną Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Kupiškio rajono mokyklų žaidynių stalo teniso varžybos. Jose dalyvavo rajono gimnazijų, taip pat Skapiškio, Noriūnų Jono Černiaus bei Šimonių pagrindinių mokyklų komandos.

Gražuoles taures ir diplomus apdovanojimams skyrė Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras.

  Gimnazijų stalo teniso mergaičių komandų nugalėtojomis tapo Lauryno Stuokos-Gucevičiaus merginos (mokytoja -  Rita Grigaliūnienė), o pagrindinių mokyklų - Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Eitaras Kriauza). II vietą užėmė mūsų mokyklos komanda (mokytoja Oksana Morkvėnienė), kuriai atstovavo 10 klasės mokinės : Karolina Vilimaitė, Sandra Lapeikytė, Dovilė Vilimaitė ir Aušra Pačebutaitė.

  Iš vaikinų komandų nugalėtojais tapo Lauryno Stuokos-Gucevičiaus stalo tenisininkai (mokytoja Rita Grigaliūnienė). II vieta atiteko Subačiaus gimnazijos vaikinų komandai ( mokytoja Rita Simanavičienė). O iš pagrindinių mokyklų  I vietą užėmė Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos stalo tenisininkai (mokytojas Eitaras Kriauza). II vietą iškovojo Skapiškio pagrindinės mokyklos vaikinų komanda (mokytoja Oksana Morkvėnienė). Mūsų mokyklai atstovavo  Giedrius Tijušas (10 kl.), Edgaras Poška (10 kl.), Gabrielius Vilimas (7 kl.), Rokas Puciata (7 kl.), Donatas Lapeikis (10 kl.).  III vietą užėmė Šimonių pagrindinės mokyklos sportininkai (mokytojas Eitaras Kriauza).

Mokytoja Oksana Morkvėnienė

St-t1

St-t2