Pradžia

Įrašai

Rajono informacinių technologijų žinovai paminėjo Kovo 11-ąją

IT-2018   Šių metų kovo 8 dieną į Kupiškį rinkosi geriausiai informacines technologijas įvaldę rajono mokiniai - miesto gimnazijoje ir progimnazijoje vyko tradicinis Kupiškio rajono informacinių technologijų turnyras,

skirtas Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti.

  Pirmiausiai reikėjo pasitikrinti teorines žinias – per 15 minučių atsakyti į 20 testo klausimų. Antroji turnyro dalis buvo skirta praktinių užduočių atlikimui. Jaunesnieji mokiniai piešė ir rašė tekstą, vyresnieji kūrė pateiktis ir dokumentus, o vyriausieji atliko užduotis su elektronine skaičiuokle ir teksto redaktoriumi.

  Susumavus visus rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų mokyklos mokiniai turnyre pasiekė neblogų rezultatų: 5-6 klasių grupėje Vakaris Rakalskis užėmė antrą, Gerda Kirkytė – ketvirtą, o Šarūnas Burokas – dešimtą vietą. 7-8 klasių grupėje Orinta Aleknaitė buvo pirma, Ernesta Poškaitė  ketvirta, Džiugas Meilus  penktas, Linas Giedrys  septintas, o Karolis Velk  devintas.

  Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Dėkojame visiems dalyvavusiems turnyre mokiniams ir linkime dar aktyviau domėtis informacinėmis technologijomis, siekti  naujų žinių, tobulinti gebėjimus.

Mokytojas Rimvidas Jankevičius