Pradžia

Įrašai

Pramogos Raubonių parke

06-Riaub    Nekantriai pradinukai laukė kelionės į Raubonių parką. Gegužės 30 d. vaikai, gerai nusiteikę, išvyko į kelionę. Raubonių parkas įsikūręs šalia vaizdingo Raubonių piliakalnio.

Jis yra didžiausias tokio tipo parkas Baltijos šalyse, kuriame vienu metu galima aplankyti net tris skirtingus parkus. Visų parkų plotas apima net 16 ha!

  Pirmiausiai apžiūrėjome zoologijos sodą. Ten gyvena net 30 su viršum gyvūnų rūšių.  Vaikai buvo sužavėti iš arti matomų ramiai gulinčių liūtų, be perstojo vaikštinėjančios rudosios meškos. Džiaugėsi galėdami vaikščioti elnių, triušių, asiliukų aptvaruose. Galėjo iš arti su jais pabendrauti, paliesti, paglostyti!  Nustebome, kad buvo galima įeiti į povų ir papūgų aptvarą. Pavyko kartu su vienu gražuoliu povu nusifotografuoti. Paskui keliavome į Dinozaurų - drakonų ir milžiniškų vabalų parką. Ten  matėme daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų bei judančių drakonų, kurie stebino savo neįprasta išvaizda. Taip pat sužavėjo milžiniškų judančių vabalų draugija. Ekskursiją baigėme žaidimais įvairiuose atrakcionuose.

Mokytoja Gitana Sriubiškienė

06-Riaub1

06-Riaub2

06-Riaub3

06-Riaub4

06-Riaub5

06-Riaub6

06-Riaub7

06-Riaub8