Pradžia

Įrašai

Rajoninis 5-12 kl. piešinių konkursas „Pavasaris vazoje“

06-PavVaz    Pavasaris – gamtos atbudimo metas. Pasitraukus žiemai, gamtoje vyksta dideli pokyčiai: parskrenda paukščiai,  pradeda savo grožį skleisti augalai. Šį pavasarį  P.Matulionio progimnazijoje organizuotas rajoninis 5-12 kl. piešinių konkursas „Pavasaris vazoje“. 

  Konkurso tikslas – pastebėti ir giliau pažinti  pavasarinės gamtos reiškinių įvairovę. Mokiniai turėjo sukurti originalų piešinį, perteikiantį savo įspūdį ir įprasminantį  džiaugsmą pavasariu.

  Šiame piešinių konkurse dalyvavo gausus būrys mokinių iš Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos, Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Antašavos daugiafunkcio centro, Salamiesčio, Noriūnų bei Skapiškio pagrindinių mokyklų.

  Konkursui buvo pristatyta daugiau nei 140 kūrybinių darbų. Vertinimo komisija turėjo atrinkti iš kiekvienos amžiaus grupės po tris piešinius, geriausiai ir originaliausiai atskleidusius temą. Buvo iš tiesų sudėtinga, nes kūrybiškų darbų buvo labai daug.

  Džiaugiamės, kad puikiai sekėsi ir Skapiškio pagrindinės mokyklos mokiniams. Savo amžiaus grupėje Orinta Aleknaitė užėmė I, o Tomas Lesmonavičius - III vietą.

Mokytoja Lina Riaubienė

06-PavVaz01

06-PavVaz02

06-PavVaz03

06-PavVaz04

06-PavVaz05