Pradžia

Įrašai

Naktis mokykloje „Kartu smagu“

06-NightSch    Birželio 1 dieną jau penktus metus į mokyklą praleisti laiką kartu rinkosi esami ir buvę mūsų mokiniai. Šiais metais pas mus naktinėti atvyko ir 11 mokinių iš Panemunėlio pagrindinės mokyklos. Naktis prasidėjo stadione,

klausantis Evelinos Žiaugrytės, 5 kl. mokinės, atliekamos dainos. Susirinkusiesiems sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Audronė Liudvinavičienė. Ji pasididžiuodama pasidžiaugė, kad mūsų mokykla laimėjo rajoninį konkursą „Gera mokykla 2017“.

  Po to visi išsiskirstė dalyvauti pasirinktose veiklose. Dailės studijai vadovavo mokytoja Lina Riaubienė. Šių užsiėmimų metu dalyviai lipdė iš molio. Norintieji sportuoti dalyvavo estafetėse. Joms vadovavo mokytoja Oksana Morkvėnienė. Lauko virtuvėje kunkuliavo verdama sriuba, gardžiai kepėjo kepamos dešrelės. Šiuos darbus organizavo mokytojos: Nijolė Greibuvienė, Nijolė Bagdonavičienė, Skaistė Bakanienė, o joms pagelbėjo grupelė 6 kl. mergaičių.

  Po sočios vakarienės visi buvo pakviesti į orientacines varžybas, kurioms užduotis parengė mokytoja Rasa Kaušakienė. Suėjus į mokyklą, buvo skirta valanda pačių mokinių organizuotoms ir vedamoms veikloms.

  Po jų vieni žiūrėjo filmus, kiti žaidė stalo žaidimus ar galėjo išmėginti akies taiklumą šaudant iš pneumatinio šautuvo. Šiam užsiėmimui vadovavo policijos pareigūnas Ričardas Kiaulėnas. Naktį mokiniai dar žaidė krepšinį, stalo tenisą. Sportininkams draugiją palaikė  mokytojas Rimvidas Jankevičius. Aktyviausi renginio dalyviai ūžė iki pat ryto, kol atėjo metas skirstytis.

Socialinė pedagogė Rita Kiaulėnienė