Pradžia

Įrašai

Mūsų mokyklai – Švietimo mainų paramos fondo padėka!

06-Padekos    Lapkričio 14 dieną Vilniuje, moderniame verslo ir konferencijų centre „K29“, buvo išdalytos Švietimo mainų paramos fondo „Kokybės konkurso 2017“ statulėlės,

kurias nugalėtojams įteikė Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė bei Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Tomas Daukantas. Kokybės konkurso nugalėtojai – 4 geriausiai įvertinti programos „Erasmus+“ visų švietimo sektorių (bendrojo ugdymo, profesinio mokymo, aukštojo mokslo ir suaugusiųjų švietimo) projektai. Renginyje taip pat buvo įteiktos padėkos ir kitų projektų įgyvendintojams, kurių veikla įdomi ir prasminga. Džiugu, kad mūsų mokyklai buvo įteikta padėka už 2017 metais padarytą didžiausią pažangą projekte „Iniciatyva savivaldybėms“ ir originalias bendruomenės telkimo iniciatyvas.

  Visus sveikinu su gražiu mokyklos veiklos įvertinimu! Ačiū visai mokyklos bendruomenei!

Direktorė Birutė Zaborskienė

06-Padekos1

06-Padekos2

06-Padekos3