Pradžia

Įrašai

Kupiškio r. mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybos

3x0  Sausio 8 dieną Šimonių pagrindinėje mokykloje įvyko Kupiškio rajono pagrindinių mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybos. Susirinko komandos iš Skapiškio, Šimonių, Alizavos, Noriūnų.

Atskirai kovojo merginų ir vaikinų komandos.

  Merginų krepšinio varžybose I vietą iškovojo mūsų mokyklos komanda, II vieta atiteko Alizavos pagrindinės mokyklos krepšininkėms.

  Vaikinų krepšinio varžybose I vietą laimėjo Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos komanda, II vietą iškovojo Alizavos pagrindinės mokyklos krepšininkai, III vietą - Šimonių pagrindinės mokyklos komanda, o ketvirti liko skapiškėnai.

  Mūsų mokyklai atstovavo : Gerda Kirkytė (7 kl.), Eglė Jasiūnaitė (8 kl.), Orinta Aleknaitė (8 kl.), Gabrielė Dilytė (8 kl.), Gabrielius Vilimas (8 kl.), Rokas Puciata (8 kl.), Ignas Broneika (9 kl.), Ignas Tubelis (10 kl.), Zenonas Kolosovas (10 kl.), Gerardas Kolosovas (10 kl.).

Mokytoja Oksana Morkvėnienė

3x1

3x2

3x3

3x4

3x5

3x6

3x7