Pradžia

Įrašai

Pamokos pradinukams kitoje aplinkoje

Pam-Vaist01    Kovo 8 d. pradinukams  pamokos vyko netradicinėje aplinkoje. Pirmoji pamoka - Skapiškio Igno Vaitoškos ambulatorijoje. Vaikus pasitiko bendrosios praktikos slaugytoja Daiva Aleknienė.

Darbuotoja papasakojo apie savo darbą, trumpai priminė ambulatorijos istoriją. Vaikai sužinojo, kodėl Skapiškio ambulatorija pavadinta gydytojo Igno Vaitoškos vardu. Po to slaugytoja Daiva surengė ekskursiją po įstaigą. Mokiniai galėjo išmatuoti draugo ūgį, svorį. Labai įdomu vaikams buvo stetoskopu klausyti širdies dūžių. Vėliau visi prisiminė sveikatai palankaus maisto pasirinkimo piramidę ir svarbiausius patarimus, kaip sveikai gyventi. Pamoka visiems buvo įdomi ir reikalinga.

  Antroji pamoka vyko vaistinėje. Mokinius priėmė vaistininkė Judita Jankevičienė. Mažieji  susikaupę klausėsi pasakojimo apie vaistininko profesiją, įvairius vaistus, jų teisingą vartojimą.   Vaistinės darbuotoja kalbėjo ir apie vaistinius augalus, ir jų naudojimą medicinoje. „Vaistininkas – viena iš labiausiai gerbtinų profesijų nuo pat jos atsiradimo ištakų,- džiaugėsi farmacininkė.- Į  juos visi kreipiasi, kai tik sunegaluoja.“ „Puiki sveikata – bilietas į laimingą gyvenimą“,- taip pasakojimą baigė vaistinės darbuotoja.

Mokytoja Gitana Sriubiškienė

Pam-Vaist02

Pam-Vaist03

Pam-Vaist04

Pam-Vaist05

Pam-Vaist06

Pam-Vaist07