Pradžia

Įrašai

Edukacijų ir sveikatingumo diena Rokiškyje

Rokisk    Spalio 18 dieną 6 ir 7 klasių mokiniai bei jų auklėtojos Skaistė Bakanienė ir Audronė Liudvinavičienė lankėsi Rokiškio krašto muziejuje.

Pirmoje edukacinėje pamokoje „Žvakių liejimas“ mokiniai sužinojo daug naudingos informacijos apie bites, jų produktus, bitininko inventorių, vaško gavimą ir bičių vaško žvakių liejimą. Po to savo rankomis mokiniai nusiliejo po tikro vaško žvakę.

  Antroje edukacijoje „Rankų darbo muilo paslaptys“ mokiniai išgirdo muilo atsiradimo ir naudojimo istoriją. Už įmintas mįsles gavo dovanėlių. Paskui kiekvienas, pasirinkęs formą ir mėgstamą kvapą, pasigamino po gabalėlį muilo ir dailiai supakavo savo gaminį.

  Po edukacinių veiklų vyko į Rokiškio baseiną. Net tris valandas ten džiaugėsi vandens teikiamais malonumais. Išalkę ir pavargę, nuskubėjo į „Pipirini pizza“.

  Išvykos metu mokiniai patyrė malonių įspūdžių, kultūringo bendravimo, pažinimo ir kūrybiškumo džiaugsmą. Vandens pramogos padėjo atsipalaiduoti ir priminė apie vandens procedūrų naudą organizmui.

6 ir 7 klasės auklėtojos Skaistė Bakanienė ir Audronė Liudvinavičienė

 

Veikla_Rokiškyje