Pradžia

Įrašai

Mokytojus sukvietė „Vilčių startai“

MokSp0    Rugsėjo 27 dieną Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro stadione vyko Kupiškio rajono mokytojų sporto šventė „Vilčių startai“. Šis renginys jau antrus metus iš eilės sukviečia gausų būrį mokytojų,

auklėtojų, savivaldybės darbuotojų. Susirinko net devynių švietimo įstaigų komandos. Renginio tikslas buvo paminėti Tarptautinę mokytojų dieną ir artėjančią Kūno kultūros ir sporto dieną, taip pat skatinti rajono mokytojų bendradarbiavimą, draugiškumą, skleisti gerą nuotaiką, optimizmą, gerinti fizinį aktyvumą. Dalyviai turėjo mesti krepšinio kamuolį į krepšį mūvėdami bokso pirštinėmis, pataikyti strėlytėmis į taikinį, mesti kimštinį kamuolį, svaidyti ringo žiedus į lankus, dalyvauti „Cimbolų“ rungtyje.

  Mūsų mokyklai atstovavo komandos vadovė Oksana Morkvėnienė, Renata Zabulienė, Alma Knabikienė, Gitana Sriubiškienė, Skaistė Bakanienė, Regina Stanienė. Geras oras ir puiki nuotaika lydėjo visus šventės dalyvius. Mūsų mokyklos mokytojos užėmė garbingą penktą vietą ir buvo apdovanotos atminimo medaliais.

Mokytoja Oksana Morkvėnienė

MokSp1

MokSp2

MokSp3

MokSp4

MokSp5

MokSp6