Pradžia

Įrašai

Paminėjome Juozo Tumo-Vaižganto jubiliejų

Vzgt0  Šiemet Lietuvoje buvo minimos žymaus Lietuvos rašytojo, publicisto, visuomenės veikėjo, kunigo Juozo Tumo-Vaižganto 150  gimimo metinės. Jas minėjome ir mes.

  Lapkričio 29 dieną 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai susirinko į popietę, skirtą žymaus Lietuvos rašytojo, publicisto, visuomenės veikėjo, kunigo Juozo Tumo-Vaižganto gimimo 150-osioms gimimo metinėms. Būrelio „Smagratis“ narės kartu su jų vadove N. Bagdonavičiene parodė literatūrinę kompoziciją, supažindinančią su  gražiausių tautos charakterio bruožų – „deimančiukų“ - ieškotojo biografija, asmenybe ir kūryba. Po to buvo paskelbta akcija „Surask „deimančiuką“. Lietuvių kalbos mokytojos paragino pastebėti kuo daugiau gražių, prasmingų, vertų dėmesio draugų ir kitų mokyklos bendruomenės narių poelgių, charakterio bruožų ir juos užrašyti.

  Akcija pavyko. Mokiniai labai entuziastingai rinko „deimančiukus“. O gruodžio 20 dieną, šventinio rytmečio metu, Kalėdų seneliui matant ir girdint, buvo paskelbti ir simboliniais prizais apdovanoti tiek aktyviausi „deimančiukų“ rinkėjai,  tiek jų turėtojai. Nepralenkiama ir vienoje, ir kitoje grupėje buvo aštuntokė Greta. Taip pat pastabūs ieškotojai buvo septintokai Dovydas ir Titas, penktokės Asvėja ir Odeta, aštuntokė Dominyka ir kiti.  O tarp daugiausiai „deimančiukų“ turinčiųjų daugiau kartų paminėti  buvo septintokai Evelina, Luka, Titas ir kiti mokiniai.

  Akcija parodė, kad gerų, gražių ir vertingų dalykų mūsų gyvenime netrūksta, tik reikia panorėti juos pamatyti ir pasidžiaugti.

Mokytoja Auksė Jankevičienė

Vzgt1

Vzgt2

Vzgt3

Vzgt4

Vzgt5

Vzgt6