Pradžia

Įrašai

Devynios prizinės vietos kroso varžybose!

Crossz    Gegužės 11 dieną aštuoniolika mokinių dalyvavo Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro surengtose rajoninėse pavasario kroso varžybose.

Nepralenkiami 500 m. distancijoje buvo mūsų ketvirtokai: Pijus Petuchovas - I vieta, Gabrielius Vilimas - II vieta, Rokas Puciata - III vieta. Iš mergaičių I vietą užėmė ketvirtokė Eglė Jasiūnaitė.

Nemažai prizininkų buvo ir tarp kitų amžiaus grupių sportininkų: 500 m. distancijoje septintokė  Sandra Lapeikytė ir devintokė Aurelija Sokaitė  buvo antros, dešimtokė Indrė Rimskytė užėmė III vietą,  1000 m. distancijoje aštuntokas Kazimieras Raupys iškovojo antrą vietą, o devintokas Henrikas Kirkis buvo trečias.

Devynios prizinės vietos, devyni  parsivežti medaliai. Šaunu! Sveikiname visus prizininkus bei kūno kultūros mokytojus Vytautą Starkų ir Oksaną Morkvėnienę.