Pradžia

Įrašai

Septynios prizinės vietos lengvosios atletikos varžybose!

Begimas7    Rugsėjo  28 dieną Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro stadione net 104 mokiniai iš 11 rajono mokyklų dalyvavo lengvosios atletikos varžybose.

5-6 klasių berniukų 400 m. bėgimo rungtyje I vietą laimėjo Gabrielius Vilimas, II vietą - Pijus Petuchovas, 5-6 klasių mergaičių 200 m. bėgimo rungtyje Eglė Jasiūnaitė užėmė II vietą, 7-8 klasių mergaičių 500 m. bėgimo rungtyje  II vietą iškovojo Karolina Vilimaitė. 9-10 klasių mergaičių 500 m. bėgimo rungtyje Aurelija Sokaitė  iškovojo II vietą, Irena Kucinaitė - III vietą.  9-10 klasių berniukų 1000 m. distancijoje  Egidijus Antanaitis užėmė III vietą. Sveikiname geriausius mokyklos bėgikus, kūno kultūros mokytojus Vytautą Starkų ir Oksaną Morkvėnienę.

Išsamiau - „Kupiškėnų mintyse“ (2015 m. spalio 1 d. Nr. 112, p. 4).