Pradžia

Įrašai

Auksas ir bronza rajono futbolo varžybose

Ftbls55    Sausio 18 dieną Povilo Matulionio progimnazijos sporto salėje vyko Kupiškio rajono kaimo mokyklų žaidynių futbolo 5x5 varžybos. Futbolo aikštelėje susirungė 4 mergaičių ir 3 berniukų komandos:

Skapiškio pagrindinės mokyklos mokiniai, Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos mergaitės, Salamiesčio pagrindinės mokyklos mokiniai ir Alizavos pagrindinės mokyklos komandos.

Mergaičių futbolo varžybose nugalėtojomis tapo Alizavos pagrindinės mokyklos mokinės. II vietą iškovojo Salamiesčio futbolininkės. III vieta atiteko Skapiškio pagrindinės mokyklos mergaičių komandai. Mūsų mokyklai atstovavo Gerda Kirkytė (6kl.), Greta Tijušaitė (6kl.), Agnė Matusevičiūtė (6kl.), Deimantė Rudokaitė (6kl.), Orinta Aleknaitė (7 kl.), Eglė Jasiūnaitė (7 kl.).

O berniukų futbolo varžybose auksą iškovojo mūsų mokyklos futbolininkai: Titas Bakanas (5 kl.), Dovydas Uldukis (5 kl.), Gabrielius Vilimas (7 kl.), Rokas Puciata (7 kl.), Paulius Mikalajūnas (7 kl.), Mindaugas Kirkis (7 kl.). II vietą laimėjo Alizavos pagrindinės mokyklos berniukai. III vietoje liko Salamiesčio pagrindinės mokyklos berniukų komanda. Sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės kitose varžybose!